Dualna czujka ruchu, antymasking, Grade 2 ISC-PDL1-W18G

Dualna czujka ruchu, antymasking, Grade 2 ISC-PDL1-W18G

Kod: 017656 Dostępność: Wysyłka 1-3 dni
Cena: 283,00 zł z podatkiem VAT

Czujka ISC-PDL1-W18G to zaawansowana konstrukcja dualna, która została zbudowana w oparciu o układy piroelektryczne i czujnik mikrofalowy. Trójogniskowy układ optyczny zapewnia bardzo dobre pokrycie w całym chronionym obszarze. Zasięg czujki to 18 x 25 m lub 8 x 10 m (ustawiane przełącznikiem).

Parametry techniczne:

  • Rodzaj czujki: Dualna
  • Zasięg: 18 x 25 m
  • Kąt pokrycia: 90o
  • Antymasking: TAK
  • Zalecana wysokość montażu: 2 - 3 m
  • Temperatura pracy: -30...+55 oC
  • Zasilanie: 9 - 28V DC
  • Wymiary: 127 x 69 x 58 mm
  • Gwarancja producenta: 36 miesięcy

Przetwarzanie sygnału

W czujce PDL1-W18G zastosowano specjalny algorytm, który analizuje sygnały z pięciu detektorów: dwóch piroelektrycznych, czujnika mikrofalowego (radar Dopplerowski), czujki temperatury w pomieszczeniu oraz czujki poziomu światła białego. Mikrokontroler w czujce podejmie decyzję o wystąpieniu alarmu dopiero wtedy, gdy przeprowadzi poprawną analizę sygnałów pochodzących z tych czujek.

Trójogniskowy układ optyczny

W tym rozwiązaniu zastosowano trzy soczewki, które zapewniają trzy różne długości ogniskowania. Są to soczewki dalekiego, średniego i krótkiego zasięgu. Taka konstrukcja umożliwiła zbudowanie 86 stref detekcji wykrywania, co daje 11 pełnych kurtyn detekcji.

Radar Dopplerowski

Czujka mikrofalowa automatycznie dopasowuje własny próg detekcji w zależności od sygnału z detektora PIR.

Funkcja antymaskingu

Czujka PDL1-W18G została wyposażona w mechanizm antymaskingu. Dostępna jest osobna para złącz w czujce (TR, TR). Złącza te są normalnie zwarte, natomiast w przypadku wykrycia zasłonięcia czujki  przez tor mikrofalowy (odległość do około 30.5 cm), urządzenie wygeneruje sygnał maskowania (złącza TR,TR zostaną rozwarte).

Aktywna redukcja światła białego 

Wbudowany w czujkę detektor poziomu światła białego mierzy natężenie tego światła, które jest skierowane  na wprost czujki. Dane pochodzące z tego detektora są analizowane przez układ przetwarzający dane z wszystkich pięciu detektorów. Producent wskazuje, że ta analiza wpływa na eliminację fałszywych alarmów.

Dynamiczna kompensacja temperaturowa

Czujka potrafi automatycznie dopasowywać czułość detektora PIR w taki sposób, aby wykrywanie intruza w ekstremalnych temperaturach wciąż pozostawało na wysokim poziomie.


Dojazd już od 0,66 zł/km
Gwarancja 36 miesięcy
Napięcie zasilania 12V DC
Podświetlenie Tak
Wymiary 127 x 69 x 58 mm

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:

Telefon:

Pytanie: