FIBARO Intercom

NOWOŚĆ! FIBARO Intercom - inteligentne, eleganckie i wielofunkcyjne rozwiązanie dla tych, którzy zawsze chcą wiedzieć, kto dzwoni do drzwi i co się dzieje wokół ich domu. Zapewniamy, że jego możliwości przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania!

FIBARO Intercom to czujny strażnik, gotów do służby w najgorszych nawet warunkach. Nie zwiedzie go ani kiepskie światło, ani paskudna pogoda. Zawsze wyraźnie pokaże Ci twarz tego, kto stanie przed drzwiami.

Podgląd na żywo

FIBARO Intercom będzie nie tylko Twoim strażnikiem, ale i szpiegiem. Dzięki niemu będziesz mógł o każdej porze dnia i nocy zajrzeć do dowolnego pomieszczenia swego domu. Szybko się przekonasz, czy na piętrze w istocie mieszkają duchy, czy być może to przewiew poruszył firankami. Zobaczysz, czy słodycze w kuchni wyjadają dzieci, czy rzeczywiście gdzieś znów zalęgły się skrzaty…

Nie ma jak w domu

Chcesz się poczuć jak czarodziej, który powraca do swej wieży? To dobrze, bo Twój duch opiekuńczy nie śpi ani się nie leni. Będzie wypatrywał Twego powrotu i spełni każde życzenie. Powita Cię wyłączonym alarmem, włączonym światłem, ulubioną muzyka i czym jeszcze zechcesz.

Nowe otwarcie... Twoich drzwi

Z chwilą, gdy zaprzyjaźnisz się z FIBARO Intercom, a on nauczy się rozpoznawać Twój głos, możesz schować swe klucze w kufrze z pamiątkami. Starczy, że wyślesz mu sygnał telefonem bądź zawołasz go na progu, a drzwi Twego domu natychmiast staną przed Tobą otworem.

Sterowanie głosem

FIBARO Intercom to nie tylko niewidzialny strażnik, ale i wierny pomocnik. Nie musisz odstawiać ciężkich zakupów, by odszukać klucze w jednej z setek kieszeni czy też w przepastnej głębi torebki. Wystarczy, że wypowiesz Wasze tajne hasło, a FIBARO Intercom otworzy przed Tobą drzwi.

Komunikacja Bluetooth

A bywa, że nie trzeba nawet otwierać ust! Wystarczy, że zbliżysz się do domu, a FIBARO Intercom sam wykryje Twój telefon, co wystarczy, by otworzył przed Tobą drzwi.

Sterowanie zdalne

Tenże telefon pozwoli Ci wydać FIBARO Intercom rozkaz nawet z oddali. Nie martw się o to, że ktoś z domowników zapomniał kluczy. Wystarczy, że prześlesz mu swe życzenie, a on tworzy drzwi przed każdym zapominalskim. Przecież prawdziwy duch opiekuńczy powinien troszczyć się o całą rodzinę, prawda?

Wprowadź swój PIN

By wpisać PIN, magiczny zestaw czterech cyfr, które otworzą Twe drzwi bądź bramę, ujmuj srebrny pierścień i po prosto go przekręć.

Sterowanie dwiema bramami

FIBARO Intercom, jak na prawdziwego ducha opiekuńczego przystało, nie będzie się przejmował tym, jakimi dysponujesz drzwiami. Obejmie opiekę nad każdym wejściem i na Twe życzenie będzie władał aż dwiema bramami.

Odporny na każde warunki

A magia, którą kryje w sobie FIBARO Intercom, jest wszechpotężna i niezniszczalna. Niestraszne mu nieznośne upały ani siarczyste mrozy, nie przejmie się kurzem, deszczem czy śniegiem. Będzie czuwał bez względu na wszystko.

Dopasowany do Twego domu

FIBARO Intercom obejmie opiekę nad kątem Twego domu. Na Twoje życzenie otworzy bramę bądź furtkę, wyłączy alarm i wpuści domowników do ciepłego wnętrza, a nawet pozwoli Ci zajrzeć do środka, gdy sam będziesz daleko. Nie jest też kapryśny i skorzysta zarówno z Ethernetu jak i z WiFi. Wszak to nowoczesny duch…