IVORY - Czujka ruchu PIR, Grade 2

IVORY - Czujka ruchu PIR, Grade 2

Kod: 003605 Dostępność: Wysyłka 1-3 dni
Cena: 84,00 zł z podatkiem VAT
IVORY - Czujka ruchu z optyką zwierciadlaną, cyfrowe przetwarzanie sygnału, pamięć alarmu, kompensacja temperatury.
 

Parametry techniczne:

  • Rodzaj czujki: PIR
  • Wykrywalna prędkość ruchu: Do 3 m/s
  • Zalecana wysokość montażu: 2.1 - 3 m
  • Temperatura pracy: -10...+55 oC
  • Zasilanie: 12V DC
  • Pobór prądu: 12 mA
  • Wymiary: 57 x 123 x 42 mm
  • Waga: 0.112 kg
  • Gwarancja producenta: 5 lat
IVORY - Zaawansowana czujka ruchu z optyką zwierciadlaną, przeznaczona do instalacji w systemach antywłamaniowych. Wyposażona w cyfrowy algorytm detekcji, zwierciadło sekwencyjne i funkcję kompensacji temperatury, gwarantuje wiarygodną detekcję i dobrą odporność na wystąpienie fałszywych alarmów. Dodatkowo czujka charakteryzuje się płynną regulacją czułości i jest wyposażona w pamięć alarmu (mruganiem diod LED wskazuje, która czujka wywołała alarm).
 
Układ optyczny IVORY działa w oparciu o wysokiej jakości lustro segmentowe, które zapewnia jednakową czułośc w całym obserwowanym obrzerze oraz eliminuje tzw. martwą strefę. Prezentowany model posiada płytkę elektroniki z wbudowanymi rezystorami w konfiguracji 2EOL i certyfikat EN-50131 GRADE 2.
Cyfrowe przetwarzanie sygnału:
W tradycyjnych analogowych czujkach ruchu parametry mogą się zmieniać z czasem. Ma na to wpływ nie tylko starzenie się elementów elektronicznych, ale także temperatura, wilgotność powietrza czy poziom zakłóceń elektromagnetycznych. W czujkach IVORY zastosowano cyfrową obróbkę sygnału nowej generacji - dzięki temu będzie działać stabilnie i niezawodnie przez wiele lat użytkowania, bez względu na warunki panujące w pomieszczeniu.
 
Cyfrowa kompensacja temperatury:
Czujki ruchu PIR wykrywają różnicę pomiędzy temperaturą tła a temperaturą przemieszczającego się człowieka. Dlatego niezmiernie ważne jest automatyczne dostosowywanie się czujnika to temperatury panującej w chronionym chronionym. Czujka ruchu IVORY robi to doskonale i dlatego zapewnia detekcję ruchu w tak szerokim zakresie temperatur.

Gwarancja 24 miesiące
Dojazd już od 0,66 zł /km
Wysyłka już od 15,90
Montaż i konfiguracja 20 zł

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:

Telefon:

Pytanie: