Ubiquit Bullet AC (B-DB-AC)

Ubiquit Bullet AC (B-DB-AC)

Kod: C10518 Dostępność: Wysyłka 1-3 dni
Cena: 394,00 zł z podatkiem VAT

Ubiquiti Networks™ Bullet AC to dwuzakresowe urządzenie przeznaczone do montażu bezpośrednio przy antenie, działające w paśmie 2,4 lub 5GHz (konfigurowane programowo) w standardzie 802.11ac. Bullet AC jako jedyny z serii Bullet posiada gigabitowy port Ethernet, możliwość pracy z wykorzystaniem modulacji 256QAM oraz kanału o szerokości 80MHz. To znacznie zwiększa przepustowość radiową, w paśmie 5GHz dochodzi ona do 300Mbps a w paśmie 2,4GHz do 160Mbps.

Bullet AC może działać jako wydajny most Point-to-Point (PtP), punkt dostępowy Point-to-Multipoint (PtMP) lub urządzenie klienckie (CPE Client) ale zw względu na brak możliwości wyłączenia protokołu airMAX - łączy się radiowo tylko z urządzeniami Ubiquiti airMAX:
- w trybie punktu dostępowego Bullet AC pozwoli na dołączenie jako klientów tylko urządzenia Ubiquiti airMAX M2, airMAX M5 lub airMAX ac
- w trybie klienta Bullet AC może się dołączyć tylko do punktów dostępowych Ubiquiti airMAX ac.

Moduł radiowy ma moc 22 dBm a dzięki montażowi bezpośrednio przy antenie 2,4 lub 5GHz ze złączem typu N - nie wymaga stosowania dodatkowych kabli antenowych oraz uchwytów. Obudowa jest aluminiowa, malowana proszkowo. Zasilanie odbywa się za pomocą pasywnego PoE 24V 0,5A (brak zasilacza w komplecie).

Urządzenie wyposażono również w dodatkowy, oddzielny moduł WiFi 2,4GHz, który pozwala na szybką i łatwą konfigurację urządzenia za pomocą mobilnej aplikacji UMobile (dostępna dla iOS i Android).

Bullet AC działa pod kontrolą oprogramowania airOS® v8 – rewolucyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń z rodziny Ubiquiti airMAX ac.

 


Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:

Telefon:

Pytanie: