Zestaw domofonu dla domu jednorodzinnego - DP-2HPR/DR-2K

Zestaw domofonu dla domu jednorodzinnego - DP-2HPR/DR-2K

Kod: 24979 Dostępność: Wysyłka 1-3 dni
Cena: 210,00 zł z podatkiem VAT


Podstawowy zestaw domofonu, skompletowany z myślą o systemach 1-abonentowych. Funkcjonalny i stabilny, jest polecany wszystkim właścicielom domów jednorodzinnych, którzy poszukują niezawodnego domofonu.
 
W skład zestawu wchodzą:

DP-2HPR - 2-przyciskowy unifon
DR-2K - Stacja bramowa

Parametry techniczne:

Ilość abonentów: 1
Minimalna ilość przewodów: 2
Montaż panela bramowego: Natynkowy
Otwieranie bramy: TAK
Model kasety bramowej: DR-2K
Model unifonu: DP-2HPR


 
DP-2HPR - Unifon systemu domofonowego COMMAX, przeznaczony do stosowania w domach jednorodzinnych. Cechuje się niezawodnością, eleganckim wyglądem i bardzo łatwą instalacją. Dodatkowo posiada 2 przyciski funkcyjne, służące do sterowania eletkrozaczepem i dodatkowym urządzeniem (np. napędem bramowym).
 

Dodatkowy przycisk

Obsługa napędu bramy z poziomu unifonu
Unifon DP-2HPR posiada 2 przyciski funkcyjne, służące do:

Sterowania elektrozaczepem przy drzwiach lub furtce
Obsługi dodatkowego obwodu automatyki, np. do sterowania napędem bramowym

 

System 2-żyłowy

Łatwy montaż domofonu
Aby prawidłowo podłączyć unifon do stacji bramowej potrzebujemy jedynie 2 żył, bez żadnej dodatkowej konfiguracji. Co za tym idzie instalacja nie jest czasochłonna i nie sprawia najmniejszych problemów.
 
Cechą szczególną modelu jest sterowanie elektrozaczepem i dodatkowym urządzeniem bezpośrednio z unifonu. Do podłączenia elektrozaczepu i dodatkowego elementu potrzebujemy dodatkowych 4 żył (po 2 na urządzenie).


DR-2K - 1-abonentowa stacja bramowa, współpracująca z unifonem COMMAX DP-2HPR. Niezawodna i prosta w instalacji jest doskonałym wyborem do realizacji systemu domofonu w domach prywatnych. Jej cechą charakterystyczną są zaślepki utrudniające zdjęcie stacji.
 

System 2-żyłowy

Prosty montaż panelu
Cechą charakterystyczną modelu DR-2K jest bardzo prosta instalacja. Aby poprawnie połączyć stacje z unifonem potrzebujemy tylko 2 żył i nie jest wymagana żadna dodatkowa konfiguracja. Do podłączenia elektrozaczepu potrzebne są dodatkowe 2 żyły.


Czas montażu 1-2 dni roboczych
Dojazd już od 0,66 zł /km
Montaż i konfiguracja Już od 150zł
ilość abonentów 1
Minimalna ilość przewodów 2
Montaż panela bramowego Natnynkowy
Otwieranie bramy Tak
Wysyłka już od 15.90 zł

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:

Telefon:

Pytanie: