Montaż kamer i monitoringu Bolesławiec

Właściwie zaprojektowany oraz profesjonalnie wykonany system monitoringu stanowi gwarancję bezpieczeństwa obiektów mieszkalnych, biurowych czy przemysłowych. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie dostarczać niezawodne rozwiązania w zakresie telewizji przemysłowej w technologii cyfrowej IP oraz wysokiej klasy systemy alarmowe typu Satel Integra, Versa, Perfecta oraz Micra, oferując swoje usługi wszystkim mieszkańcom oraz firmom z Bolesławca i okolic. Oferujemy montaż cyfrowych kamer monitoringu oraz całego systemu do rejestracji obrazu, wykorzystując urządzenia od uznanych producentów: Satel, BCS, Bosch, Nice, Vidos, Pulsar, Ubiquiti, jak również modernizację systemów telewizji przemysłowej działającej w standardzie analogowym. Wykorzystując system HD-CVI, zapewniamy zwiększenie możliwości systemowych oraz znaczną poprawę jakości obrazu, co pozwala dostosowywać przestarzałe systemy monitoringu do współczesnych realiów i wymogów w zakresie bezpieczeństwa obiektów.

Oferujemy również kompleksowy montaż bram przesuwnych wraz z napędem. Sprawdź naszą ofertę i postaw na dedykowane rozwiązania, które podniosą poziom bezpieczeństwa i zwiększą komfort Twojego codziennego życia

Zakładając kamery i modernizując systemy wizyjne w wielu lokalizacjach na terenie Bolesławca, często trafiamy na amatorsko wykonany monitoring, którego montaż odbiega od przyjętych standardów. Brak doświadczenia i fachowej wiedzy często skutkuje błędami w instalacjach, z których najważniejsze to:

  1. 1. Błędne umiejscowienie czujników ruchu 
  2. 2. Źle dobrane czujniki ruchu
  3. 3. Instalacja położona razem z instalacją elektryczną
  4. 4. Błędy w doborze sprzętu,  niewykorzystanie możliwości danej centrali alarmowej

Nasze instalacje wykonujemy kompleksowo począwszy od rozłożenia instalacji  dla systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej jaki również:

montaż konfiguracja domofonów,
montaż i konfiguracja  wideo-domofonów
montaż i konfiguracja nowoczesnych wideo-domofonów IP
montaż, konfiguracja oraz integracja z systemem alarmowym automatyki bramowej
montaż i konfiguracja systemów TV-SAT opartych na multiswitchach
montaż i konfiguracja urządzeń sieciowych LAN oraz WiFi

Na życzenie naszych klientów wykonujemy również zlecenia z poza naszej oferty:

  • montaż oświetlenia
  • montaż osprzętu elektrycznego
  • instalacje elektryczne
  • montaż wzmacniaczy GSM
  • naprawy oraz modernizacje bram
  • systemy zarządzania ogrzewaniem

Zlecając nam montaż kamer, alarmów i bram przesuwnych, stawiasz na połączenie doświadczenia, eksperckiej wiedzy i profesjonalizmu. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług oraz elastyczny, atrakcyjny cennik. Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami!

Ty wyznaczasz cel my dostarczamy rozwiązanie.