Odrodzonego Wojska Polskiego 2 , 67-410 Sława
Pn-Pt 8:00-16:00
Odrodzonego Wojska Polskiego 2 , 67-410 Sława
Pn-Pt 8:00-16:00
Ty wyznaczasz cel
My dostarczamy rozwiązanie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na obszarze województw lubuskiego, wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Na życzenie Klientów wykonujemy usługi na terenie całej Polski. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2007 r. Dzisiaj prowadzimy mobilną firmę instalatorską. Zilmaks instalacje wykonuje usługi z zakresu: - Kompleksowe instalację fotowoltaiczne - Magazyny energii - Kafarowanie konstrukcji nośnej - Audyt instalacji fotowoltaicznej - Projektowanie instalacji fotowoltaicznych - Uzgodnienia PPOŻ - Zgłoszenia ZE - Pomiary - Instalacje elektryczne - Instalacje Teletechniczne - Doradztwo w zakresie w/w instalacji Potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług jest 36 miesięczna gwarancja na wykonaną usługę, która jest standardem w naszej firmie. Jesteśmy przykładem nowoczesnej firmy w której bogactwo ofert oraz wysoka jakość usług doskonale ze sobą współgrają.

Zilmaks instalacje
Profesjonalne usługi instalatorskie

Zilmaks instalacje to firma instalatorska z zasadami nasz zespół to najlepsi specjaliści w sowich dziecinach. Prace nad zleceniami wykonujemy bardzo starannie i sumiennie, cenimy sobie profesjonalizm i jakość wykonywanych usług co potwierdzają zdjęcia w zakładce realizacje oraz opinie. Promujemy systemy fotowoltaiczne i udowadniamy, że utrzymanie domu, firmy może być tanie. Swoją ofertę kierujemy wyłącznie do świadomych klientów nie interesują nas masowe realizacje gdzie najważniejsze jest ilość i niska cena ( byle szybko i tanio ) Wszystkie oferowane przez nas usługi są najwyższej jakości oraz są objęte 36 miesięczną gwarancją.

Nasze atuty

Powody, dla których powinieneś się z nami skontaktować
1
Dostępność wypełnianij ankietę montażową on-line
2
Przygotujemy Darmową wycene
3
Staramy się oferować najniższe ceny na rynku

Lubimyu wyzwania i trudne zlecenia

Nasza praca to nieustanny rozwój, do każdej instalacji fotowoltaicznej podchodzimy indywidualnie słuchając wytycznych naszych klientów. Stawiamy na jakość oferowanego sprzętu oraz estetykę wykonania. Zilmaks instalacje nie bierze udziału w przetargach gdzie cena oraz czas realizacji jest najwyższym priorytetem.